نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

30. مهر 1397 - 11:25   |   کد مطلب: 25893
فرماندار شهرستان ملایر گفت: نتایج بررسی کارشناسان فائو در مورد ثبت جهانی انگور ملایر یک ماه دیگر اعلام می شود.

به گزارش ملایری‌ها به نقل از ایسنا، باب اله فتحی در جمع خبرنگاران، با اعلام این خبر افزود: در زمان حضور نمایندگان فائو و کارشناسان وزارت جهادکشاورزی با حضور مسئولان ملایر و مدیران کل استان، اقدامات و جلسات راهبردی خوبی در رابطه با ثبت جهانی «انگور دره‌جوزان ملایر» برگزار و بازدیدهای فراوانی انجام شد.

وی اظهار کرد: طی 3 روز حضور نماینده فائو در ملایر علاوه بر بازدیدهای کارشناسی در زمینه کشاورزی، تبادل فرهنگی خوبی انجام شده و کارشناسان اعزامی به ملایر با پتانسیل های این شهرستان در حوزه های گردشگری، میراث فرهنگی، آثار تاریخی، فرهنگ و آداب و رسوم غنی مردم ملایر آشنا شدند. 

فتحی با اشاره به اینکه این حضور دستاوردهای ماندگار فراوانی برای ملایر داشت، خاطرنشان کرد: پیش بینی می شود نتیجه نهایی این بازدید ظرف یک ماه آینده اعلام شود و ما یک خبر خوش برای مردم ملایر داشته باشم.

وی یادآورشد: در کنار تلاش ها و پیگیری های مستمر فرمانداری، پژوهشکده انگور و کشمش دانشگاه ملی ملایر، جهادکشاورزی و میراث فرهنگی، حضور موثر و پررنگ خبرنگاران شهرستان و انعکاس اخبار و گزارشات آنها اثرگذار بوده و جای تقدیر دارد.

فتحی با بیان اینکه نزدیک به 90 روز از حضورش در ملایر به عنوان فرماندار این شهرستان می گذرد، ادامه داد: طی این مدت تلاش کردیم با اشراف اطلاعاتی و حضور میدانی در 6 شهرشهرستان جلسات متعدد کارشناسی شده و راهبردی برای رفع مشکلات موجود با حضور مقامات استانی و نمایندگان مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی داشته باشیم.

معاون استاندار همدان با تأکید بر حفظ حرمت و جایگاه خبرنگاران به عنوان روشنگران جامعه و بازوان توانمند مسئولان و رابط مردم و مدیران، برلزوم حمایت و همکاری مدایرن اجرایی از خبرنگاران و مطبوعات محلی تأکید کرد.

انتهای پیام

دیدگاه شما

آخرین اخبار