نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

19. مهر 1397 - 21:14   |   کد مطلب: 25875
فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان با بیان اینکه حلقه مفقوده ما امروز دشمن‌شناسی است، گفت: سردار همدانی در تشخیص دشمن تردید نکرد.

به گزارش ملایری‌ها به نقل از  نافع، سردار مظاهر مجیدی امشب در مراسم «گرامیداشت سومین سالگرد سردار شهید سرلشکر پاسدار حاج حسین همدانی و شهدای مدافع حرم»، اظهار کرد:  اینجا شهر شهید همدانی شهر بزرگانی است که اگر نفش قدسی آنها نبود معلوم نبود ما به چه راهی می‌رفتیم.

وی با بیان اینکه هدایت‌های این بزرگان امتی شهیدپرور و ولایت‌مدار تربیت کرد، گفت: امروز به پاس احترام شهدای در مراسم شهدای مدافع حرم جمع شده‌ایم که به برکت تربیت در محضر این بزرگان است.

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان بیان کرد: امروز جای خالی حاج حسین همدانی را حس می‌کنیم، محرم گذشت و در حسینیه ثارالله (ع) سپاه و هیأت رزمندگان منتظر قدوم سردار همدانی و شهدای مدافع بودیم؛ امروز در جای جای استان همدان هرکجا نگاه می‌کنیم یاد و نمودی از شهدای دفاع مقدس را می‌بینیم.

وی با بیان اینکه یکی از خصوصیات شهید همدانی مردمی بودن آن شهید بود، افزود: با نگاه به تصویر نصب شده روبرو به یاد صفت بارز آن شهید افتادم که در دشمن‌شناسی کوچک‌ترین خللی در او وجود نداشت.

سردار مجیدی با اشاره به سیر زندگی شهید همدانی از ابتدای انقلاب و مبارزه با طاغوت و گروه‌هایی که نمی‌خواستند انقلاب پا بگیرد، تصریح کرد: حضور سردار همدانی در 8 سال دفاع مقدس، جبهه اقتصادی و در خاموش کردن فتنه 88 بارز بود.

وی با اشاره به حضور شهید همدانی در جبهه مقاومت، ادامه داد: شهید همدانی توانست نقش بزرگی در سوریه ایفا کند؛ این قسمت از تابلوی پیش رو یادی است از حضور شهید همدانی در عملیات بیت‌المقدس که گنبد مسجد خرمشهر و حضور شهید همدانی را به تصویر کشیده است.

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان خاطرنشان کرد: جلوتر که آمدیم و باید برای دفاع از ائمه اطهار (ع) حضور می‌داشتیم، سردار همدانی در سوریه و دفاع از حرم حضرت زینب (س) حضور یافت.

وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه باید تا 25 سال آینده رژیم صهیونیستی محو شود، یادآور شد: اگر شهید همدانی زنده بود در این مسیر قرار می‌گرفت.

سردار همدانی با تأکید بر اینکه حلقه مفقوده ما امروز دشمن‌شناسی است،اظهار کرد: باید در این خصوص به بصیرتی برسیم که بتوانیم خوب دشمن را بشناسیم و در دوراهی قرار نگیریم.

وی با بیان اینکه امروز که رهبری حکیم و فرزانه داریم راه بسیار روشن است، گفت: شهید همدانی این راه را بسیار خوب انتخاب کرد و در دشمن‌شناسی با بصیرت تردید نکرد.

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان بیان کرد: با نگاهی به سیر زنگی شهید همدانی می‌بینیم که سردار همدانی در تشخیص دشمن تردید نکرد؛ شهدای مدافع حرم نیز قدم جای پای شهید همدانی گذاشتند و همان راه را رفتند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار