نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

14. مهر 1397 - 10:03   |   کد مطلب: 25858
حجت‌الاسلام احد آزادی ‌خواه نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان گفت: سخنان رهبر معظم انقلاب منشوری از راهبردها و سیاست‌گذاری‌ها در حوزه سیاست خارجی بود.

به گزارش ملایری‌ها به نقل از فارس، حجت‌الاسلام احد آزادی ‌خواه نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان گفت: سخنان رهبر معظم انقلاب منشوری از راهبردها و سیاست‌گذاری‌ها در حوزه سیاست خارجی بود.

وی افزود:  نگاه به بیرون آن هم بیرونی که دشمن ما است یک خطر جدی است. امروزه این نگاه در برخی از مسئولیت دیده می‌شود و عده‌ای از مسئولین برای توسعه به بیرون امید بسته‌اند.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب بر بهره‌گیری از نیروی جوان در کشور، اظهار داشت: اعتقاد من بر این است که اولین نگاه و راهبرد در سیاست خارجی به مسئولین عالی رتبه دولتی باید این باشد که از معاهدات بین‌المللی که امید برون رفت از تنگناهای اقتصادی به آن را دارند از مذاکرات بین‌المللی که امید بچگانه گشایش  اقتصادی را به آن دارند دست بردارند.

آزادی‌خواه خاطرنشان کرد: ما سالیان سال این موارد را تجربه کرده‌ایم و متوجه شده‌ایم معاهداتی همانند FATF برای ما گشایش اقتصادی ایجاد نخواهد کرد. از طرف آمریکا هیچ اتفاق خوش یمنی برای ما نخواهد افتاد. FATF ، CFT و برجام و همه اینها با وجود ظاهر خوش خط و خالی که دارند دارای باطن مهلک و کشنده‌ای برای کشور هستند و موجب عقب‌ماندگی و وابستگی می‌شوند همان چیزی که قبل از انقلاب وجود داشته است.

وی در پایان گفت: وقتی رهبر معظم انقلاب می‌گویند ما از تحریم برای کشور فرصت ایجاد می‌کنیم این همان استفاده از  جوانان و ظرفیت داخلی ما است و توجه به استعدادهای سرشار جوانان این مرز و بوم بهترین راهبرد برای ما است که بتوانیم موانع اقتصادی و فرهنگی پیش رو را از سر راه خود برداریم و از توانمندی‌های داخلی خودمان استفاده کنیم.

دیدگاه شما

آخرین اخبار