نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

9. مهر 1397 - 8:20   |   کد مطلب: 25853
معاون سیاسی، اجتماعی فرماندار ویژه ملایر گفت: هدف رزمایش محمد رسول الله(ص)۲ مایوس‌سازی دشمن است.

به گزارش ملایری‌ها؛ سعید کتابی در جلسه هماهنگی اعزام بسیجیان شهرستان ملایر به رزمایش ۲۰ هزاری نفری محمد رسول‌الله (ص) استان همدان عنوان کرد: امنیتی که در کشور داریم و احساس امنیتی که مردم آن را لمس می‌کنند به برکت خون شهدا، ایثارگری ایثارگران و وجود بسیجیان است.
    
وی با تسلیت شهادت عده ای از مردم در حادثه تروریستی اهواز عنوان کرد: اگر ازخودگذشتگی شهدای مدافع حرم در برخورد با داعشیان نبود باید با داعش در داخل کشور می‌جنگیدیم.

کتابی به اهداف رزمایش ۲۰ هزاری نفری محمد رسول‌الله (ص) اشاره کرد و بیان داشت: ازجمله اهدافی که در این رزمایش دنبال می‌شود، علاوه بر انتقال فرهنگ دفاع مقدس و ایثار و شهادت به نسل جدید، مأیوس کردن دشمنان این مرزوبوم است.

وی افزود: با همراهی مردم  و پای‌کار بودن مسئولان در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دشمنان همواره در نقشه‌های خود با شکست مواجه شده‌اند و هیچ‌گاه موفق نخواهند شد.

کتابی تأکید کرد: بسیج وابسته به هیچ نهادی نیست و متعلق به اقشار مختلف مردم است و همه وظیفه‌دارند از این نیروی مردمی و تأثیرگذار حمایت کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ملایر نیز بیان داشت: دشمن از طریق جنگ نرم و فضای مجازی به دنبال این است که به بنیان خانواده‌ها ضربه بزند و این بیداری مردم و مسئولین را می‌طلبد که جلوی توطئه‌های دشمنان را بگیریم.

سرهنگ داود ابراهیمی افزود: رزمایش محمد رسول‌الله (ص) ۲ روز پنجشنبه ۱۲ مهرماه در مرکز استان همدان برگزار خواهد شد و در این رزمایش اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران به رخ جهانیان کشیده خواهد شد.

وی با اشاره به اعزام بسیجیان شهرستان ملایر به این رزمایش عنوان کرد: این رزمایش یک اقدام بازدارنده است و یک وظیفه ملی است که همکاری و هماهنگی همه دستگاه‌های شهرستان را  می‌طلبد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار