نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

21. شهريور 1397 - 8:24   |   کد مطلب: 25816
رئیس اداره تعاون روستایی ملایر با اشاره به پایان رسیدن فصل برداشت گندم گفت: بیش از 34 هزار تن گندم از کشاورزان این شهرستان خریداری شد.

به  گزارش ملایری‌ها؛ مهدی شیرزادی در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: با توجه به خرید 18 هزار تن گندم در سال زراعی گذشته، میزان خرید گندم امسال رشدی 2 برابری داشته است.
وی افزود: از این میزان خرید، 20 هزار تن گندم توسط تعاون روستایی و تشکل ها خریداری شد که نسبت به سال گذشته رشدی 40 درصدی را در این حوزه شاهد هستیم.
رئیس اداره تعاون روستایی ملایر بیان کرد: 10 هزار تن از این میزان گندم خریداری شده به خارج از شهرستان و استان هایی همچون یزد، اصفهان و شهرستان نکا حمل شد.
شیرزادی ادامه داد: 14 هزار تن نیز توسط سیلوی 20 هزار تنی سامن و کارخانه آرد ملایر خریداری شد که در مجموع 34 هزار تن گندم در سطح این شهرستان خریداری شده است.
وی یادآور شد: چهار مرکز خرید گندم امسال در نظر گرفته شد و 280 دستگاه کمباین نیز کار برداشت گندم را از سطح مزارع این شهرستان انجام دادند.
شیرزادی با بیان اینکه مشکلی برای ذخیره گندم در شهرستان نداریم گفت: در حال حاضر تمامی انبارهای این شهرستان مملو از ذخیره گندم است.

دیدگاه شما

آخرین اخبار