نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

20. مرداد 1397 - 13:27   |   کد مطلب: 25726
رئیس انجمن سینمای جوانان ملایر گفت: 2 هزار و 530 اثر به دبیرخانه جشنواره فیلم و عکس ملایر ارسال شده است.

به گزارش ملایری‌ها؛ امید وفایی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ملایر با اشاره به ظرفیت‌های هنری شهرستان ملایر در حوزه هنر به ویژه هنر تئاتر، فیلم و نمایش اظهار کرد: با توجه به این امر شهرستان ملایر امسال میزبان جشنواره‌ منطقه‌ای فیلم و عکس خواهد بود.

وی بیان کرد: این جشنواره با عنوان جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «آگر» از 15 تا 18 شهریورماه برگزار خواهد شد.

 رئیس انجمن سینمای جوانان ملایر با بیان اینکه در این جشنواره شهرستان ملایر میزبان 11 استان کشور است؛ گفت: در کنار این جشنواره  شهرهای تبریز و اردبیل شصتمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان را برگزار می‌کنند.

وی از ارسال 2 هزار و 530 اثر به دبیرخانه جشنواره خبر داد و گفت: این آثار در سه موضوع فیلم، عکس و فیلمنامه به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

وی از حضور بیش از 200 هنرمند شاخص و برتر کشوری در این جشنواره خبر داد و تصریح کرد: چهره‌های هنری کشور  از جمله مسعود جعفری جوزانی به عنوان میهمان و هومن سیدی به عنوان یکی از داوران جشنواره حضور دارند.

رئیس انجمن سینمای جوانان ملایر با اشاره به ملی شدن منبت ملایر خاطرنشان کرد: بخش جنبی جشنواره برای مبل و منبت در نظر گرفته شد و تاکنون نیز آثار زیادی در این زمینه از سوی هنرمندان ملایری به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

وی تلاش برای پخش تیز تبلیغاتی این جشنواره از رسانه ملی، طراحی کتاب جشنواره و برگزاری کارگاه‌های دانش‌افزایی را از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده برشمرد و خاطرنشان کرد: برای بهتر برگزار شدن جشنواره نیازمند همکاری سایر دستگاه‌ها و مشارکت نهادهای مختلف شهرستان هستیم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار