نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

27. دى 1396 - 16:42   |   کد مطلب: 25218
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان هرمزگان از جریمه ۵۴۰ میلیون ریالی قاچاقچیان سوخت در بندرعباس خبر داد.

به گزارش ملایری ها به نقل از تسنیم؛مرتضی مدنی اظهار داشت: ماموران دریابانی بندرعباس هشتم آذرماه امسال موفق به توقیف یک فروند شناور حامل سوخت قاچاق در 10 مایلی شرق بندر لارک شده بودند.

وی افزود: این شناور حامل بیش از 58 هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل بوده، که ماموران پس از توقیف آن، متهم را جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی داده بودند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی هرمزگان تصریح کرد: پرونده کشف این محموله سوخت قاچاق به شعبه ششم تعزیرات حکومتی بندرعباس ارسال شد که روز گذشته شعبه مربوطه پس از بررسی‌های کارشناسی، حکم این پرونده را صادر کرد.

مدنی بیان داشت: براساس حکم صادر شده متهم به پرداخت مبلغ بیش از 540 میلیون ریال جزای نقدی و ضبط سوخت کشف شده به نفع دولت محکوم شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان خاطرنشان کرد: در 9 ماهه امسال تعداد پرونده های وارده قاچاق کالا و ارز به تعزیرات حکومتی استان سه هزار و 470 پرونده است.

به گزارش تسنیم استان هرمزگان به لحاظ موقعیت جغرافیایی و قرار گرفتن در سواحل دو پهنه دریایی خلیج فارس و دریای عمان و فراهم بودن زیرساخت‌های فرامرزی و داشتن مرزهای طولانی و انجام بیش از 60 درصد تجارت خارجی کشور از این استان، همواره مورد توجه قاچاقچیان جهت انجام فعالیت‌های قاچاق بوده است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار