نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

12. آذر 1396 - 8:57   |   کد مطلب: 24433
رئیس اداره ارشاد ملایر خبر داد؛
برگزاری جُنگ شادی هفته وحدت در ملایر
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر گفت: هم‌زمان با هفته وحدت و ایام جشن سالروز ولادت حضرت رسول اکرم(ص) و جنگ شادی از 13 تا 27 آذر برگزار می‌شود.

غلامرضا جمالی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ملایری‌ها با اعلام این خبر اظهار داشت: هم‌زمان با ایام هفته وحدت جنگ شادی توسط گروه هنری یاس کبود ر ملایر برگزار می‌شود.

وی افزود: همه‌ساله جنگ شادی در ایام دهه فجر برگزار می‌شد اما با توجه به هم‌زمانی ایام فاطمیه جنگ شادی امسال در هفته وحدت برگزار می‌شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر گفت: این جنگ شامل برنامه‌های متنوع و شادی از قبیل اجرای نمایش طنز، مسابقه، اجرای موسیقی و صندلی داغ و ... است.

وی اضافه کرد: سانس های صبح آن ویژه مدارس و مهدکودک‌ها و سانس های بعدازظهر نیز برای اجراهای عمومی در نظر گرفته‌شده است.

جمالی زاده با اشاره به برگزاری این جنگ در مجتمع فرهنگی و هنری ملایر بیان کرد: هم‌زمان با برگزاری بیست و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان چند برنامه جنبی هم در شهرستان ملایر تدارک دیده‌شده است.

وی افزود: اجرای نمایش‌های  صحنه‌ای کودک « زندگی بسیار کوتاه است» و «مینا و دوستان کار بلد» و مسابقه نقاشی از مهم‌ترین این برنامه‌ها است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر گفت: اجرای نمایش صحنه‌ای کودک « زندگی بسیار کوتاه است» به مدت 4 روز از 11 تا 14 آذر 96  که روز اول یک سانس از ساعت 11 تا 12 و روزهای دوم و سوم و چهارم، هرروز دو سانس از ساعت 9 تا 10 و 11 تا 12در مرکز آموزش هنر ملایر اجرا می‌شود.

وی گفت: نمایش «مینا و دوستان کار بلد» هم در روز یک شنبه 12/9/96  در 2 سانس که سانس اول از ساعت 10 تا 11 و سانس دوم  از ساعت 11 تا 12 در مجتمع فرهنگی و هنری اجرا شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار