نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

1. آذر 1396 - 13:41   |   کد مطلب: 24218
182 نماینده مجلس طی نامه‌ای خطاب به رهبر معظم انقلاب ضمن تبریک به مناسبت شکست داعش،‌از مجاهدت‌های رزمندگان و مدافعان حرم قدردانی کردند.

به گزارش ملایری ها به نقل از فارس؛

182 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای خطاب به رهبر معظم انقلاب ضمن گرامیداشت شکست داعش از مجاهدت‌ها و رشادت‌های حماسه‌سازان و رزمندگان قدردانی کردند.

براساس این گزارش،امضاهای این نامه در حال افزایش است.

متن کامل این نامه بدین شرح ا ست:

رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، ولی امر مسلمین حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای

سلام‌ علیکم

پیروزی غرورآفرین فرزندان اسلام و جبهه نور در مقابل ظلمت،‌بر حضرت عالی، رزمندگان و حماسه‌سازان جبهه اسلام ناب محمدی، خانواده‌های معزز شهدای مدافع حرم، مردم انقلابی، حق‌طلب و مجاهد ایران اسلامی، عراق،سوریه و لبنان و همه حامیان خط و جبهه مقاومت و عموم مردم مسلمان و سایر ملل جهان تبریک و تهنیت باد.

بی‌شک این پیروزی، صرفا غلبه بر جنایتکاران از خدا بی‌خبر،‌ منحرف و خون‌آشام داعشی، تکفیری و تروریستی نبود بلکه غلبه جبهه حق‌طلبی و مقاومت در مقابل جبهه استکبار جهانی، نظام سلطه و همه حامیان و دست‌نشاندگان بین‌المللی و منطقه‌ای آنان بود.

مستکبرین و سلطه‌طلبان و استثمارگران که منافع نامشروع خویش را بر ایجاد درگیری و بی‌ثباتی هدایت شده در جهان و به ویژه در کشورهای اسلامی و منطقه‌ای می‌دانند و با شکست در جبهه جنگ تمدن‌ها و لشکرکشی‌های گسترده مانند جنگ تحمیلی هشت ساله ایران، راه‌اندازی جنگ‌های ویرانگر افغانستان،‌ عراق، لبنان و یمن،‌راهبرد شیطانی جنگ درون تمدنی و جنگ نیابتی را با بکارگیری منحرفین و نیروهای پرورش یافته مکتب اسلام،‌امریکایی و مکتب جعلی و ارتدادی وهابیت و سلفیت راه‌اندازی کردند و محور صهیونیستی و صعودی را در سازماندهی،‌هدایت و حمایت و پشتیبانی گسترده آشکار و نهان آنها مکلف و فعال نمودند،‌امروز طعم تلخ شکست فضاحت‌بار را چشیده و لعنت و نفرین خدا و رسول مومنین را به جان خریده‌اند.

جا دارد مراتب تشکر صمیمانه خود را از حماسه‌سازان،‌مدافعان و رزمندگان عراقی، سوری، ایرانی، لبنانی،‌پاکستانی، افغانستانی و همه دلدادگان و تربیت‌یافتگان مکتب اسلام ناب محمدی و درس‌آموختگان مکتب اهل بیت و شهادت از اقصی‌نقاط جهان که در این جنگ نابرابر در مقابل همه نظام سلطه،‌نه تنها رویای ولیده‌های شیطانی آمریکا،‌صعودی و صهیونیسم بین‌المللی را مبنی بر حاکمیت بر بلاد اسلامی بی‌تعبیر و بر باد دادند بلکه آنان را نابود کردند بویژه سردار رشید اسلام و دفاع مقدس و سرباز مخلص و شجاع جنابعالی حاج قاسم سلیمانی اعلام می‌نماییم.

امروز بر کسی پوشیده نیست که اگر این مجاهدت‌ها،‌ایثارگری‌‌های،‌شهادت‌ها و رشادت‌ها نبود باید ملت ما در اعمال شهرهای مختلف میهن عزیز اسلامی و ام‌القری جهان اسلام با متجاوزین و مزدوران نظام سلطه و تروریست‌های تکفیری و داعشی می‌جنگید.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک این پیروزی بزرگ یک بار دیگر در حفظ هوشیاری، وحدت و آمادگی مقابله با هر گونه تجاوز و اقدام مشابه بر تبعیت محض آن امام عزیز و رهبر فرزانه تاکید می‌ورزیم.

سایه پربرکت جنابعالی مستدام باد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار