نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

22. آبان 1396 - 12:16   |   کد مطلب: 24058
رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر گفت: مسائل مطرح‌شده درباره فروش مغازه‌های جنب اداره ورزش ملایر برای بدهی پاس بی‌اساس و شایعه است.

غلامحسن اکبری در گفت‌وگو با خبرنگار ملایری‌ها با رد شایعات فروش مغازه‌های تجاری اداره ورزش و جوانان اظهار داشت: متأسفانه شایعاتی بی‌اساس در فضای مجازی مبنی بر فروش واحدهای تجاری اداره ورزش و جوانان مبنی بر برای پاس همدان منتشرشده است.

وی افزود: از تمامی واحدهای تجاری جنب  اداره ورزش و جوانان تنها 4 باب آن متعلق به اداره ورزش و جوانان است و مابقی آن در اختیار شهرداری و اداره اوقاف است که در زمان مدیریت‌های گذشته و طبق توافق‌نامه‌هایی واگذارشده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر گفت: ما به دنبال واگذاری این مغازه‌ها برای درآمدزایی هیئت‌های ورزشی هستیم.

وی واگذاری این مغازه‌ها به هیئت‌ها را نیازمند تائید بخش حقوقی اداره کل دانست و بیان کرد: حتی اگر بنایی بر فروش چهار باب مغازه باشد مبلغ فروش آن به‌حساب خزانه فرستاده‌شده و از خزانه به‌حساب اداره ورزش ملایر واریز می‌شود.

اکبری گفت:  در یک ماه گذشته معاون اداری مالی اداره کل به ملایر برای بازدید از این مغازه‌ها در ملایر حضور یافت  که این مغازه به فروش برسد و پول آن به‌حساب اداره ملایر واگذار شود اما با صحبتی که با مدیرکل انجام شد از این تصمیم صرف‌نظر شد.

وی بیان کرد: به دنبال مکاتبه و رفع موانع قانونی برای واگذاری این چهار باب مغازه به هیئت‌های ورزشی برای درآمدزایی آن‌ها هستیم.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار