نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

9. آبان 1396 - 10:55   |   کد مطلب: 23833
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات ملایر در گفت و گو با ملایری ها:
راهپیمایی 13 آبان نقش باز دارندگی در برابر تهدیدات دشمنان را دارد/مسیر راهپیمایی ملایر
حجت‌الاسلام‌والمسلمین مهدی بیات گفت:حضور مردم در راهپیمایی روز 13 آبان نه تنها نقش بازدارندگی در برابر تهدیدات دشمنان است بلکه نشان دهنده اقتدار جمهوری اسلامی ایران در دنیاست

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مهدی بیات در گفت‌وگو با خبرنگار ملایری‌ها با اشاره مسیر راهپیمایی روز 13 آبان در ملایر اظهار داشت: مسیر راهپیمایی روز 13 آبان روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی راهپیمایی 13 آبان در ملایر از میدان امام خمینی(ره) تا میدان آزادگان برگزار می‌شود.

 

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان ملایر عنوان کرد:راهپیمایی 13 آبان همزمان با سراسر کشور در شهر های ملایر،جوکار،سامن،ازندریان و اسلام آباد آق گل برگزار خواهد شد.

 

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مهدی بیات گفت: مراسم 13 آبان اعلام انزجار دانش‌آموزان و دانشجویان و مردم ایران از آمریکا، اسرائیل، انگلیس و هم‌پیمانان مستکبرشان بوده و این استکبارستیزی همواره ادامه خواهد داشت.

 

وی با دعوت از مردم همیشه درصحنه ملایر برای حضور در راهپیمایی 13 آبان گفت: از مردم همیشه درصحنه و انقلابی ملایر دعوت می‌شود که همچون گذشته حماسه‌ای دیگر را خلق کرده و در این راهپیمایی حاضر شوند.

 

وی افزود: راهپیمایی روز 13 آبان میثاقی مجدد با امام خمینی(ره) و آرمان‌های ایشان و شهدا بوده و مردم امسال نیز پرشورتر از گذشته در راهپیمایی حضور خواهد داشت و امسال کوبنده‌تر شعار مرگ بر آمریکا را خواهند داد.

 

وی افزود: حضور مردم در راهپیمایی 13 آبان نه‌تنها نقش بازدارندگی در برابر تهدیدات دشمنان است بلکه نشان‌دهنده اقتدار جمهوری اسلامی ایران در دنیا است.

 

بیات افزود: حضور در این راهپیمایی اثبات حضور مردم در مسیر آرمان‌ها و اهداف انقلاب و راه شهیدان و امام خمینی (ره) به‌تمامی کشورهای مستکبر جهانی است

وی افزود:با توجه به سخنان سخیفانه ترامپ رئیس جمهور آمریکا امسال همه ایرانیان در روز استکبار ستیزی باردیگر شعار مرگ بر آمریکا را فریاد زده و اعلام میکنیم کسی اجازه بی حرمتی به ایران اسلامی را ندارد.

انتهای پیام/م

دیدگاه شما