نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

20. دى 1395 - 21:03   |   کد مطلب: 21362
حامیان فتح‌الله‌زاده مرا نیاورده‌اند که بخواهند برکنارم کنند!
افتخاری: با ۵ نفر که در خیابان جمع شده‌اند، نمی‌توان مدیرعامل را تغییر داد
مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: باشگاه استقلال دولتی است و با پنج نفر که در خیابان جمع شده‌اند، نمی‌توان مدیرعاملش را تغییر داد.

به گزارش ملایری‌ها به نقل از تسنیم؛سیدرضا افتخاری در حاشیه تمرین امروز (دوشنبه) استقلال درباره آخرین وضعیت این تیم در زمان نقل‌وانتقالات نیم‌فصل اظهار داشت: با بازیکنانی که منصوریان به من معرفی کرد، تماس گرفته و جلسه گذاشتیم. با توجه به اینکه آنها قرارداد داشتند، به زور نمی‌توانستیم جذب‌شان کنیم. ما با سروش رفیعی هم صحبت کردیم، اما او قرار بود به پرسپولیس برود. کسی باید به استقلال بیاید که عاشق این تیم باشد.

زهیوی از دست ما دَر رفت!
وی در ادامه افزود: با رحیم زهیوی دو ساعت جلسه برگزار کردیم و این بازیکن صورت من را بوسید تا برود و از باشگاه استقلال خوزستان رضایت‌نامه‌اش را بگیرد، اما استقلال خوزستان رضایت‌نامه‌اش را نداد. بندی در قرارداد او بود که تنها در صورت پیوستن به تیم خارجی می‌توانست جدا شود، به همین دلیل از دست ما دَر رفت.

ماشین‌سازی برای صدور رضایت‌نامه آندو از ما بازیکن می‌خواهد
مدیرعامل باشگاه استقلال یادآور شد: گزینه بعدی ما سجاد شهباززاده بود. این بازیکن گفت اگر باشگاه ترکیه‌ای رضایت بدهد، دوست دارد به استقلال بازگردد. او نیز پاسخی نداده است. بعد از زهیوی و شهباززاده، آندرانیک تیموریان را مدنظر داشتیم که با این بازیکن و فرهاد کاظمی صحبت کردیم. آنها شرایطی گذاشتند که بازیکن بگیریم و بازیکن بدهیم. منصوریان هم در پی پیدا کردن شرایطی است تا بلکه این اتفاق بیفتد.

با یک بازیکن به توافق رسیده‌ایم اما اسمش را نمی‌گوییم تا مانند گزینه‌های قبلی بسوزد!
وی با بیان اینکه تیموریان مصمم به بازگشت به استقلال است، گفت: در تلاش هستیم آندو را به استقلال بیاوریم. گزینه خارجی هم مدنظر داریم و  برای اینکه فضا به‌هم نخورد، نام او را اعلام نمی‌کنیم. اجازه دهید نام این بازیکن را اعلام نکنیم و این بازیکن هم مانند سه گزینه قبلی نسوزد تا نتیجه مذاکرات مشخص شود. تقریباً با این بازیکن تمام کرده‌ایم و اگر بتواند رضایت باشگاهش را بگیرد، به استقلال می‌آید.

برای ارسال لیست‌مان به AFC تا پنجشنبه فرصت داریم
افتخاری درباره لیست خروجی تیم فوتبال استقلال خاطر نشان کرد: امشب با علیرضا منصوریان جلسه داریم تا درباره بازیکنان خروجی تصمیم بگیریم. فرصتی نداریم و باید لیست‌مان را به AFC  اعلام کنیم. در لیست ما هنوز نام روزبه چشمی هم وارد نشده و باید تصمیم نهایی در مورد او گرفته شود. ما تا پنجشنبه فرصت داریم لیست‌مان را ارسال کنیم و به همین دلیل دو روز جلوتر جلسه گذاشتیم تا تکلیف بازیکنان مشخص شود.

از زمانی که من آمدم استقلال فقط یک باخت داشته است
وی در پاسخ به این سؤال که چه پیش‌بینی از عملکرد استقلال در نیم‌فصل دوم لیگ برتر دارد، تصریح کرد: من در ابتدای مسابقات فصل جاری حضور نداشتم و از زمانی که آمدم، روندمان رو به رشد بوده است. در مقطعی که من بودم، مانند پرسپولیس و تراکتورسازی تنها یک شکست را پذیرا شدیم. باید قبول کنیم مصدومیت بازیکنان کلیدی به تیم ما لطمه زد. اگر همه بازیکنان استقلال به شرایط خوب خود بازگردند و بازیکنان مدنظر جذب شوند، تیم نتیجه خواهد گرفت. در بازی با سپاهان عملکردمان خوب بود و متأسفانه لیگ تعطیل شد و نتوانستیم به روندمان ادامه دهیم.

مشکل مربی بدنسازمان را برطرف می‌کنیم
مدیرعامل باشگاه استقلال درباره وضعیت استیو جونز، مربی بدنساز انگلیسی این تییم تصریح کرد: این مربی به خاطر مشکلات مالی باشگاه، کارش به موقع انجام نشد و پرداختی به او صورت نگرفت. این مسئله هم به خاطر برداشت یک میلیارد تومان از حساب باشگاه بود. از روز گذشته دست به کار شدیم تا مشکل او را برطرف کنیم.

حامیان فتح‌الله‌زاده مرا نیاورده‌اند که بخواهند برکنارم کنند!
افتخاری درباره تجمع روز گذشته (یکشنبه) برخی از هواداران علی فتح‌الله‌زاده برای برکناری او گفت: آنها مرا نیاورده‌اند که بخواهند برکنارم کنند! این تعداد نشان دهنده همه هواداران استقلال نیست. بعدها مشخص می‌شود که چه کسانی آنها را وادار به این کار کرده بودند. این تعداد مطمئن باشند که اگر من بروم، باز هم کسی مانند من می‌آید و بهتر است خودشان را به این دَر و آن دَر نزنند.

با 5 نفر که در خیابان جمع شده‌اند، نمی‌توان مدیرعامل را تغییر داد
وی در واکنش به این سؤال که آیا این تعداد از سوی مدیران پیشین استقلال تحریک شده بودند، گفت: من نمی‌دانم چه کسی پشت این قضیه بوده است. دستگاه‌های نظارتی در حال پیگیری این موضوع هستند تا بدانند چه کسانی پشت پرده این داستان بوده‌اند. باشگاه استقلال دولتی است و با پنج نفر که در خیابان جمع شده‌اند، نمی‌توان مدیرعاملش را تغییر داد. اینجا، جای کوچکی نیست و ما هم نگران این مسائل نیستیم. هواداران استقلال هم بازیچه دست این افراد نشوند. کسانی که منافع‌شان در باشگاه قطع و دست‌شان کوتاه شده است، بدانند که محیط باشگاه در حال سالم‌سازی است و جایی برای افراد ناسالم نخواهد بود. مطمئن باشند که اگر من هم بروم، کسی می‌آید که راه ما را ادامه دهد.

یک هفته است که به کمیته فوتسال سَر نزده‌ام
مشاور سرپرست کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال در ادامه گفت‌وگوی خود در رابطه با وضعیت فوتسال تصریح کرد: من دیگر در فوتسال حضور ندارم. کاری هم نمی‌کنم و تنها مشاور هستم. من هر از گاهی به علی کفاشیان کمک می‌کنم. باور کنید یک هفته است که به کمیته فوتسال سَر نزده‌ام.

نگران منابع مالی نیستیم
مدیرعامل باشگاه استقلال در واکنش به اینکه شنیده می‌شود برخی از بازیکنان جوان تمایلی برای تمدید قراردادشان نشان نداده‌اند، تصریح کرد: هر بازیکنی که منصوریان تأیید کند، با او قرارداد می‌بندیم و نگران منابع مالی هم نیستیم.

قلعه‌نویی گفت دل رفیعی با پرسپولیس است
افتخاری در واکنش به پیوستن سروش رفیعی به پرسپولیس و اینکه هواداران استقلال از عملکرد این تیم در نقل‌وانتقالات ناراحت هستند، گفت: همان‌طور که گفتم رفیعی می‌خواست به پرسپولیس برود. طی صحبتی که با امیر قلعه‌نویی داشتم، او هم عنوان کرد که دل رفیعی با پرسپولیس است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار