نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

30. خرداد 1395 - 21:18   |   کد مطلب: 19345
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات ملایر گفت: هم‌زمان با روز جهانی قدس راهپیمایی این روز در شش نقطه از شهرستان ملایر برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مهدی بیات در گفت‌وگو با خبرنگار ملایری‌ها با اشاره به مسیر راهپیمایی روز قدس در شهرستان ملایر اظهار داشت: هم‌زمان با روز قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان راهپیمایی حمایت از مردم مظلوم فلسطین در ملایر از میدان امام خمینی(ره) به سمت مصلی حضرت ابوالفضل(ع) برگزار می‌گردد.

وی افزود: این مراسم در روز جمعه 11 تیر و هم‌زمان با 25 رمضان از ساعت 11 و 30 دقیقه آغازشده و مراسم پایانی این راهپیمایی در مصلی حضرت ابوالفضل(ع) ملایر برپا می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان ملایر با اشاره به سخنران ویژه روز قدس در ملایر بیان کرد: پس از پایان راهپیمایی مراسم سخنرانی روز قدس در مصلی توسط حجت‌الاسلام‌والمسلمین احد آزادی‌خواه نماینده مردم ملایر در مجلس شوری اسلامی برگزار می‌شود.

وی افزود: مردم ایران همواره با وحدت و یکپارچگی  و با ولایت‌پذیری در راهپیمایی‌های مختلف شرکت کرده و درصحنه‌های مختلف انقلاب حضور فعال دارند.

حجت‌الاسلام بیات با اشاره به برگزاری راهپیمایی روز قدس در شش نقطه از شهرستان ملایر بیان کرد: علاوه بر شهر ملایر راهپیمایی روز قدس در شهرهای ازندریان، سامن، جوکار و زنگنه نیز برگزار می‌شود.

وی افزود: مردم دهستان اسلام‌آباد نیز در این روز همگام با سراسر کشور در راهپیمایی روز قدس حضورداشته و این مراسم در این روستا نیز برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار