نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

4. خرداد 1395 - 10:28   |   کد مطلب: 19158
شهردار ملایر در گفت‌وگو با ملایری‌ها خبر داد؛
برگزاری جشنواره اقوام ایرانی در ملایر
شهردار ملایر گفت: دومین جشنواره اقوام ایرانی در ملایر به مدت ده شب و پس از ماه مبارک رمضان در پارک سیفیه ملایر برگزار خواهد شد.

علی‌رضا رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ملایری‌ها با اشاره به برگزاری جشنواره اقوام برای دومین سال پیاپی در ملایر اظهار داشت: جشنواره اقوام برای دومین سال در ملایر و پس از ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد.

وی افزود: آشنایی بافرهنگ، هنر، موسیقی، صنایع‌دستی و خصوصیات  اقوام مختلف ایران از اهداف اصلی برگزاری این جشنواره است.

شهردار ملایر با اشاره به زمان و مکان برگزاری این جشنواره  گفت: جشنواره اقوام ایرانی به مدت ده شب و پس از ماه مبارک رمضان در پارک سیفیه ملایر برگزار خواهد شد.

وی افزود: پاسخ به هجمه‌های دشمنان در ماهواره‌ها و تبلیغات سوء علیه ایران و اثبات وحدت هر چه بیشتر ملت ایران علی رقم اقوام مختلف  از دیگر اهداف این جشنواره است.

رضایی گفت: دشمنان و ابرقدرت‌های دنیا باید بدانند که ایران درزمانی که آن‌ها وجود نداشته دارای فرهنگی غنی بوده است و ملت ایران در پای منافع ملی ید واحدی هستند.

وی گفت: کار شهرداری فقط عمرانی نبوده و در راستای فرهنگی نیز اقدامات خوبی صورت گرفته است و برگزاری این جشنواره در همین راستا است.

شهردار ملایر با اشاره به مهم‌ترین اقدامات عمرانی در شهرداری ملایر بیان کرد: در سال گذشته با توجه به رکود اقتصادی سعی شده که خللی در ارائه خدمات به شهروندان انجام نشود.

وی با اشاره به آخرین وضعیت تقاطع غیر هم‌سطح بیان کرد: این تقاطع از سال گذشته کلنگ زنی شده و قول داده‌شده که اواخر تیرماه آماده و تحویل داده شود.

رضایی با اشاره به آغاز عملیات ساخت دومین تقاطع غیر هم‌سطح شهرستان ملایر در اواخر تابستان بیان کرد: تقاطع غیر هم‌سطح میدان تعاون ملایر با پیگیری نمایندگان و حمایت اعضای شورای شهر در اواخر تابستان کلنگ زنی خواهد شد.

انتهای پیام/گ

دیدگاه شما

آخرین اخبار