نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

28. دى 1393 - 4:31   |   کد مطلب: 14762
علی نعمت چهاردولی در گفت‌وگو با ملایری‌ها خبر داد؛
اختصاص100 میلیارد ریال اعتبار برای جاده سامن به سه راهی بروجرد
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با اشاره پروژه مسیر سامن به سه راهی بروجرد گفت: این پروژه بودجه ای از ردیف ملی نداشت ولی به دلیل اهمیت این طرح یکصد میلیارد ریال برای این پروژه کسب شد.
اختصاص100 میلیارد ریال اعتبار برای جاده سامن به سه راهی بروجرد

علی نعمت چهاردولی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ملایری‌ها، با اشاره به پروژه‌های ملایر که دارای ردیف بودجه ملی هستند اظهار کرد: جهت تقاطع غیر هم سطح و دو بانده شده جاده اراک ملایر علاوه بر 90 میلیارد ریال سال قبل 70 میلیارد ریال هم امسال اختصاص داده شد.

وی بودجه ملی آبرسانی از سد کلان به ملایر را 70 میلیارد ریال برشمرد و عنوان کرد: جهت انتقال آب سد کلان به ملایر در سال گذشته 90 میلیارد ریال بودجه اختصاص یافته بود.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی افزود: جهت زه کشی آب کشاورزی در محدوده سد کلان 50 میلیارد و جهت تکمیل سالن ورزشی پنج هزار نفری ملایر 35 میلیارد ریال بودجه اختصاص یافته است.

وی با اشاره به بودجه‌‎های نگهداری آب و فاضلاب و بیمارستان‌های ملایر عنوان کرد: برای آب و فاضلاب شهرستان ملایر 20 میلیارد ریال و جهت تعمیر و نگهداری بیمارستان‌ها در ملایر 20 میلیارد ریال بودجه اختصاص یافته است.

چهاردولی با اشاره  پروژه مسیر سامن به سه راهی بروجرد  عنوان کرد: این پروژه دارای بودجه ای از ردیف ملی نداشت ولی به دلیل اهمیت این مسیر  یکصد میلیارد ریال برای این طرح کسب اعتبار شد.

وی افزود: جهت تعریض و از بین بردن پیچ‌های پر خطر مسیر ملایر خنداب هم با توجه به اینکه دارای ردیف بودجه ملی نمی باشد به صورت پراکنده اعتباراتی کسب شده است.

انتهای پیام/گ

دیدگاه شما

آخرین اخبار