نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

25. ارديبهشت 1403 - 20:48   |   کد مطلب: 33530
برکت ایران به زندان ملایر رسید
آزادی ۲۰ زندانی با حضور سفیران امام رضا (ع)
به یمن حضور خادمان و پرچم حرم امام رضا علیه‌السلام ۲۰ نفر از زندانیان ملایر آزاد شدند و ۲۵ نفر نیز به‌صورت رأی باز محکومیت خود را ادامه می‌دهند.

به گزارش خبرنگار فرهنگی پایگاه خبری تحلیلی «ملایری‌ها»؛ امروز کاروان زیر سایه خورشید با حضور خادمان و پرچم حرم امام رضا علیه‌السلام مهمان ملایری‌ها بود و سفیران امام رئوف در نقاط مختلف ملایر حاضر شدند.

یکی از برنامه‌های کاروان زیر سایه خورشید حضور در زندان ملایر در سرکشی از مددجویان زندان بود که به  حضور پرچم بارگاه منور رضوی برکت‌های فراوانی برای زندانیان داشت.

 رئیس دادگستری ملایر در این مراسم با اشاره به برکات حضور  پرچم متبرک حرم امام رضا علیه‌السلام در زندان ملایر گفت: حضور این  پرچم در این مکان مقدمات تجدید پیمانی برای همه ما است.

احسان فرجی بیان کرد:  برای زندگی بهتر و قرارگرفتن در مسیر بندگی باید متوسل به ائمه اطهار شویم و حضور پرچم حرم مطهر امام رضا  علیه‌السلام بخصوص مددجویانی که بنا به دلایل و شرایطی در بند هستند می‌تواند اثرگذار باشد.

وی افزود: امید است  برکت پرچم شامل حال همه بشود و با یک زندگی سالم و درست هم مقدمات آزادی زندانیان فراهم شود هم معضلات اجتماعی کاهش پیدا کند.

 

 رئیس دادگستری ملایر  بیان کرد: با حضور پرچم بارگاه منور رضوی برکت شامل حال زندانیان شد و تعدادی از زندانیان مرخصی اعطا شد و  تعدادی از زندانیان نیز آزادی خود را به دست آوردند.

دادستان ملایر  نیز در این آیین اظهار کرد: در راستای انجام برنامه‌های فرهنگی در زندان، خادم‌یاران  حرم رضوی به همراه پرچم بارگاه امام رضا علیه‌السلام  در زندان ملایر حاضر شدند.

محمد رحیمی بیان کرد: به یمن حضور خادمان و پرچم حرم امام رضا علیه‌السلام  به ۲۰۰ نفر از زندانیان مرخصی ۱۰ روزه اعطا شد.

وی افزود: همچنین ۲۰ نفر از زندانیان آزاد شدند و ۲۵ نفر نیز به‌صورت رأی باز محکومیت خود را ادامه می‌دهند 

دادستان ملایر عنوان کرد:  برنامه‌های فرهنگی در زندان همچون حفظ قرآن و قصص و روایات قرآنی و سایر برنامه‌ها  موجب می‌شود زندانیان در راستای اصلاح و بازپروری قدم‌های مؤثری بردارند و همین امر باعث کاهش مجازات و تخفیف به آنان  می‌شود.

انتهای خبر/گ

دیدگاه شما