نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

20. ارديبهشت 1403 - 17:03   |   کد مطلب: 33505
صعود به ارتفاعات بازی‌دراز با حضور پرشور مردم ایران در سالروز بزرگداشت عملیات غرورآفرین بازی دراز برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «ملایری‌ها»؛ اینجا قصر شیرین و ارتفاعات بازی‌دراز است، محلی که یادآور رشادت‌های بی‌نظیر رزمندگان اسلام در سپاه و ارتش در سال ۱۳۶۰ است.

نیروهای دلاور ایرانی در اردیبهشت ماه سال ۱۳۶۰ با دشمن تا بن دندان مسلح ایستادگی کردند و موفق به بازپسگیری ارتفاعات بازی‌دراز از دست دشمنان شدند.

حالا امروز مراسم گرامیداشت عملیات غرورآفرین بازی‌دراز با حضور پرشور ایرانیان برگزار شد.

مسیر طولانی است اما خستگی معمایی ندارد قدم به قدم این مسیر یادآور پیاده‌روی عظیم اربعین است آن هم در مسیری که عاشقان اباعبدالله علیه‌السلام جانانه از ایران اسلامی دفاع کردند، خون دادند، اما خاک ندادند.

مراسم گرامیداشت عملیات غرورآفرین بازی‌دراز در ارتفاعات بازی‌دراز برگزار شد که شهید بهشتی در وصف این منطقه آن را خانقاه عرفان واقعی عنوان کرده‌است.

مردم ایران اسلامی از نقاط مختلف کشور خود را به بازی‌دراز رسانده‌اند و جا پای شهدا گذاشته‌اند و به خود یادآور می شوند، اگر شهدا در راه دفاع از میهن اسلامی گرانقدرترین سرمایه خود را فدا کردند ما باید ادامه دهنده راه آنان باشیم.
و چه حس و حالی خوبی دارد این مسیر  و سراسر راه صعود تمام فکر زائران این است که شهدا در دوران جنگ تحمیلی کاری کارستان کردند و در سخت‌ترین مسیرها جانانه جانفشانی کردند و حتی یک وجب از خاک میهن را به دشمن ندادند.

دیدگاه شما