نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

27. تير 1394 - 9:43   |   کد مطلب: 15900
با نزدیک شدن به انتخابات مجلس شورای اسلامی تبلیغات زودرس برخی از کاندیداها آغازشده است

به گزارش ملایری‌ها،  در سال‌هایی که انتخابات مجلس برگزار می‌شود همواره تبلیغات زودرس انتخابات توسط برخی کاندیداها نیز آغاز می‌شود.

از جلسات و محافل خصوصی ، دادن شام و پخش برگه‌های مختلف بدون اشاره به شرکت در انتخابات جلوه‌های متفاوت تبلیغات زودرس در انتخابات مجلس هستند.

حضور در رسانه‌های مختلف با چاپ و نشر مقالات یکی دیگر از راه‌هایی است که کاندیداها برای معرفی خود برای سایت‌ها و نشریات ارسال می‌کنند.

یکی دیگر از راه‌های تبلیغات چاپ انبوه دعای نماز قنوت عید فطر وب‌پخش آنت در بین نمازگزاران نماز باشکوه عید سعید فطر است.

نامزدهای احتمالی انتخابات برای معرفی خود به مردم چاپ وب‌پخش این دعاها را یکی از راه‌کارهای خود قرار می‌دهند و این دعاها را در بین مردم پخش می‌کنند.

تبلیغات زودرس در انتخابات از تخلفات انتخاباتی محسوب می‌شود و در انتخاب نهایی نامزدها تأثیر دارد.

وزیر کشور در همایش استانداران گفت: نامزدهای انتخاباتی اگر خارج از چارچوب قانون حرکت کنند و تبلیغات انتخاباتی زودرس انجام دهند و از منابع و امکانات غیرقانونی استفاده کنند و در جهت تهیه منفی جامعه اقدام کنند حتم این موارد را به‌عنوان عملکردهای نامزدها و احزاب جمع‌آوری خواهیم کرد و در هیئت‌های اجرایی در شورای نگهبان و موقع تصویب اعتبارنامه‌ها به مجلس خواهیم داد تا بر اساس آن نمایندگان مردم قضاوت کنند.

در ملایر امسال نیز با برگزاری نماز عید فطر همچون دوره‌های قبل دعاهای قنوت بانام افراد مختلفی که اسامی آن‌ها در بین کاندیدها به گوش می‌رسد پخش شد.

حال باید دید که مقابله ناظران و بازرسان با افرادی که قصد شرکت در انتخابات رادارند و تخلفات انتخاباتی را انجام می‌دهند چگونه است؟

انتهای پیام/گ

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه‌ها

بنظرم مفاله دادن و اعلام دیدگاه ها به این شکل خالی از عیب است شام و نهار دادن و وسیله قراردادن عید فطر و دین برای تلیغات زشته

دیدگاه شما

آخرین اخبار