نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

29. تير 1395 - 12:40   |   کد مطلب: 19591
پیمانکار مسکن مهر 6 در اقدامی برای تحویل مسکن به متقاضیان تعهدنامه‌ای عجیب طراحی کرده است و اعلام کرده تا این تعهدنامه را امضا نکنند واحد را تحویل آنان نخواهد داد.

به گزارش ملایری‌ها؛ بدعهدی در تحویل مسکن مهر امری عادی در سراسر کشور شده است و بسیاری از درخواست‌کنندگان مساکن مهر هنوز پس از چندین سال مسکن خود را تحویل نگرفته‌اند.

مسکن مهر ملایر نیز یکی از این مساکن بوده که بدعهدی پیمانکار مواجه شده است و درخواست‌کنندگان آن بعد از گذشت پنج سال از ثبت‌نام هنوز مسکن خود را تحویل نگرفته‌اند.

اهالی این مسکن همواره اعتراضاتی درباره تحویل این مسکن داشته‌اند و پیمانکار این مسکن در اقدامی عجیب برای تحویل مسکن به متقاضیان تعهدنامه‌ای عجیب طراحی کرده است و اعلام کرده تا این تعهدنامه را امضا نکنند واحد را تحویل آنان نخواهد داد.

در این تعهدنامه آورده شده است که متقاضی از کیفیت ساخت واحدها و قیمت اعلام‌شده رضایت داشته و دراین‌باره حق هیچ‌گونه اعتراضی ندارم. نصب آسانسور بعد از استقرار 95 درصد اهالی صورت می‌گیرد و حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب می‌نمایم.

رضا ونایی یکی از اهالی این مسکن در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار داشت: مدت پنج سال  است که برای خرید مسکن مهر ثبت‌نام کرده و پیمانکار به ما جوابی نمی‌دهد.

وی با اشاره به تعهدنامه طراحی‌شده توسط پیمانکار بیان کرد: به همراه سه تن از اهالی دیگر تعهدنامه را به حراست اداره کل استان بردیم و رئیس حراست بیان کرد که این تعهد غیرقانونی است.

وی افزود: آقای شعبانی رئیس حراست اداره کار استان شماره‌ای از آقای پیمانکار در اختیار اهالی گذاشتند ولی متأسفانه ایشان حتی جوابگوی اهالی نیستند.

ونایی گفت: همه اهالی خواستار برگزاری یک جلسه با حضور نماینده فرماندار و نماینده اداره تعاون و پیمانکار برای حل مشکلات هستند.

 

 

 

دیدگاه‌ها

متاسفم برای مسیولین ملایر. که خودشون رو به خواب زدن و این آقا هر کاری بخواد میکنه
وقتی از خواب بیدار میشن که دیگه دیره
من میشناسمش خیلی آدم خرابیه همین روزاست که فرار کنه
به منم یه چک بیمحل داده نمیدونم چی کنم
من در عجبم با وجود اینهمه شاکی چرا کاری بکارش ندارن؟
ما اشتباه کردیم یه واحد ازش خریدیم هر روز یه بامبولی در میاره

دیدگاه شما

آخرین اخبار